Нови артикули
МИНИ ХИДРАВЛИЧНА УНИТ 12V DC - 0.8KW = 0.5CC - 1.5 ЛИТРА - САМОСВАЛНА АСЕМБЛИ (PVC) С РЪЧНА ПОМПА
Код:
13872
OEM:
9990000151813
Данъчна ставка
22 %
Цена без ДДС:
286,89 EUR
Цена с ДДС:
350,00 EUR
Ref:
7
| Технически данни | |
| Доставчик: | Турция |
| Мощност на двигателя: | 0.8 kW |
| Дебит на помпата: | 0.5 cc |
| Дебит на агрегата: | 1.75 литра |
| Обем на резервоара: | 1.5 литра |
| Връщане или замяна: | 14 дни |
| Захранване: | 12V DC |
| Тегло на продукта: | 6 kg |
| Гаранция: | 6 месеца |
| Резба: | 1/4" |
| Max. RPM: | 3500 rpm |
| Макс. налягане: | 220 bar |
Описание:
Мини хидравличните агрегати са самостоятелни единици. Те работят с помощта на електрически мотор, който създава хидравлично налягане, необходимо за задвижване на мотори, цилиндри, подемни устройства, хидравлични цилиндри и други приложения.
Схема на свързване


- Отрицателният (−) полюс на акумулатора се свързва към отрицателния (−) полюс на DC мотора (син).
- Положителният (+) полюс на акумулатора се свързва към десния меден терминал на контактора.
- Кабелът на контактора се свързва между положителния (+) полюс на DC мотора (червен) и левия меден терминал на контактора.
- Комбинираният двужилен кабел се свързва към конектора на клапана.
- Синият кабел (или черен, в зависимост от серията) се свързва към отрицателния (−) полюс на DC мотора.
- Червеният кабел (или жълто/зелен, в зависимост от серията) се свързва към медния терминал на контактора.
- Белият кабел се свързва към сивия терминал на контактора, който е по-далеч от мотора.
- Термичният кабел се свързва към сивия терминал на контактора, който е по-близо до мотора.









