Нови артикули
МИНИ ХИДРАВЛИЧЕН POWER-PACK 12V DC - 1.6kW = 2.1cc - 8 литра - еднофазна единица (метал)
Код:
10442
OEM:
9990000003686
Данъчна ставка
22 %
Цена без ДДС:
278,69 EUR
Цена с ДДС:
340,00 EUR
Ref:
34
| Технически данни | |
| Доставчик: | Турция |
| Мощност на двигателя: | 1.6 kW |
| Дебит на помпата: | 2.1 cc |
| Дебит на агрегата: | 5.6 lit/min |
| Обем на резервоара: | 8 литра |
| Макс. работно налягане: | 155 bar |
| Връщане или замяна: | 14 дни |
| Обороти: | 2500 rpm |
| Напрежение: | 12 V |
Описание:
Мини хидравличните агрегати са самостоятелни единици. Те работят чрез използване на електрически мотор за генериране на хидравлично налягане, необходимо за задвижване на мотори, цилиндри, подемници, хидравлични цилиндри и други приложения.
Схема на свързване


- Отрицателният (−) полюс на акумулатора се свързва към отрицателния (−) полюс на DC мотора (син).
- Положителният (+) полюс на акумулатора се свързва към десния меден извод на контактора.
- Кабелът на контактора се свързва между положителния (+) полюс на DC мотора (червен) и левия меден извод на контактора.
- Двужилният кабел се свързва към изхода на клапана.
- Синият кабел (или черен, в зависимост от серията) се свързва към отрицателния (−) полюс на DC мотора.
- Червеният кабел (или жълто/зелен, в зависимост от серията) се свързва към медния извод на контактора.
- Белият кабел се свързва към сивия извод на контактора, който е по-далеч от мотора.
- Термичният кабел се свързва към сивия извод на контактора, който е по-близо до мотора.










