    0.55KW-ELEKTRICKÝ MOTOR MYT 71 2-2_2700RPM 1FÁZE NOHY+PRÍROBNICE-B3B5
    Kód produktu:
    12758
    OEM:
    Sazba daně
    22 %
    Cena bez DPH:
    Cena s DPH:
    Ref:
    1
    PŘIDAT DO KOŠÍKU
    Popis:​
    Krok 1, jak vybrat vhodný elektrický motor ze všech variant nabízených na trhu, je nejprve určit, zda potřebujeme jednofázové elektrické motory (230V) nebo třífázové elektrické motory (400V). Pokud nás zajímá řezání dřeva, vybíráme elektrické motory pro kotoučové pily, ale musíme být opatrní mezi jednofázovými elektrickými motory pro kotoučové pily (230V)  a třífázovými elektrickými motory pro kotoučové pily (400V).
    - Jednofázové elektrické motory s přírubou B3 jsou klasické elektrické motory s nohama, s napětím 230V.
    Třífázové elektrické motory s přírubou B3 jsou klasické elektrické motory s nohama, s napětím 400V.
    - Můžeme také vybírat elektrické motory pro kotoučové pily mezi jednofázovými 230V nebo třífázovými 400V.
    Krok 3 vybíráme požadovaný výkon elektrického motoru, který se v naší nabídce pohybuje od 0.18 kW do 315 kW.
    Dodavatel:
    Polsko
    model:
    MYT 71 2-2
    Vrátit nebo vyměnit:
    14 dní
    Otáčky:
    2700 1/min
    elektrický proud:
    3,66 A
    Kryt:
    hliník
    Parametry kondenzátoru:
    20 μF / 450 V
    elektrické napětí:
    230 V
    Hmotnost produktu:
    7,2 kg
    Záruka:
    1 rok
    Průměr hřídele:
    14 mm
    výkon:
    0.55 kW