Uudet tuotteet
HYDRAULINEN PUMPPU KOKOELMA GR.1 + SÄHKÖMOOTTORI 12V 1.6KW = 2.5CC - 6.6LIT
Tuotekoodi:
11761
OEM:
9990000024766
Verokanta
22 %
Hinta ilman ALV:tä:
179,51 EUR
Hinta ALV:n kanssa:
219,00 EUR
Ref:
16
| Tekniset tiedot | |
| Toimittaja: | Turkki |
| Moottorin teho: | 1.6 kW |
| Pumpun virtaus: | 2.5 cc |
| Aggregaatin virtaus: | 6.6 l/min |
| Maks. paine: | 120 bar |
| Palautus tai vaihto: | 14 päivää |
| Nopeus: | 2650 rpm |
| Tuotteen paino: | 8 kg |
| Jännite: | 12 V |
Kuvaus:
Hydrauliyksikkö toimii käyttövoimana hydraulipiirissä. Soveltuu erilaisiin käyttökohteisiin kuten matalalattiaiset perävaunut.








