Uudet tuotteet
HYDRAULINEN PUMPPU KOKOELMA GR.1 + SÄHKÖMOOTTORI 24V 2.5KW = 2.5CC - 6.6LIT
Tuotekoodi:
11762
OEM:
9990000024773
Verokanta
22 %
Hinta ilman ALV:tä:
184,43 EUR
Hinta ALV:n kanssa:
225,00 EUR
Ref:
5
| Tekniset tiedot | |
| Toimittaja: | Turkki |
| Moottorin teho: | 2.5 kW |
| Pumpun tuotto: | 2.5 cc |
| Aggregaatin virtaus: | 6.6 l/min |
| Max. paine: | 190 bar |
| Palautus tai vaihto: | 14 päivää |
| Nopeus: | 2650 rpm |
| Tuotteen paino: | 8 kg |
| Jännite: | 24 V |
Kuvaus:
Hydrauliikkayksikkö toimii hydraulipiirin käyttövoimana. Suunniteltu erilaisiin käyttökohteisiin, kuten kippiperävaunuihin.








