Új termékek
HIDRAULIKUS HENGER MONO 70/60-300
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Visszaküldés vagy csere: | 14 nap |
| Garancia: | 2 év |
| Max. nyomás: | 250 bar |
| Max. sebesség: | 0,5 m/s |
| Henger kitolóerő (250 bar): | 7,07 tonna |
| Henger kitolóerő (180 bar): | 5,09 tonna |
| Dugattyú belső átmérője: | 70 mm |
| Dugattyúrúd átmérője: | 60 mm |
| Hidraulikus henger löket: | 300 mm |
| Súly: | 15,6 kg |
MÉRETEK

| Kód | HIDRAULIKUS HENGER MONO | D (henger löket) | E |
| mm | |||
| 14457 | 70/60-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14458 | 70/60-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14459 | 70/60-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14460 | 70/60-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14461 | 70/60-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14462 | 70/60-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14463 | 70/60-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14464 | 70/60-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14465 | 70/60-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14466 | 70/60-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14467 | 70/60-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14468 | 70/60-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14469 | 70/60-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14470 | 70/60-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14471 | 70/60-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
MONO hidraulikus hengerek
Egy hidraulikus henger a hidraulikus energiát lineáris erővé és az abból eredő mozgássá alakítja át. Működésük Pascal törvényén alapul, és a zárt folyadék – olaj – nyomásának létrehozta erőt használják fel. Amikor a hidraulikus folyadék a henger egyik oldalára kerül befecskendezésre, a dugattyút tolja, így lineáris mozgást eredményez.
MONO hidraulikus hengereink megbízható erőt képviselnek egy irányban.
Az egyoldalas (egyirányú) hidraulikus hengerek olyanok, hogy elsődlegesen egy irányban szolgáltatnak megbízható és szabályozott erőt – ideálisak emelésre, préselésre, billentésre vagy rögzítésre, ahol a dugattyúrúd visszatérését saját gravitáció vagy külső erő biztosítja.
Főbb jellemzők:
- Egyszerű és robosztus kivitel
- Automatikus visszahúzás külső erő vagy gravitáció segítségével
- Alacsony karbantartási költség és hosszú élettartam
- Különböző lökethosszúságokban és dugattyú illetve rúd átmérőkben elérhető
Az egyoldalas hidraulikus hengereket számos iparágban használják, például a mezőgazdaságban, gépészetben, építőiparban, hajógyártásban, energetikában, élelmiszeriparban és az autóiparban.





