Új termékek
HIDRAULIKUS HENGER MONO 80/70-500
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Visszaküldés vagy csere: | 14 nap |
| Garancia: | 2 év |
| Max. nyomás: | 250 bar |
| Max. sebesség: | 0,5 m/s |
| Henger kitágulási ereje (250 bar): | 9,62 tonna |
| Henger kitágulási ereje (180 bar): | 6,93 tonna |
| Dugattyú belső átmérője: | 80 mm |
| Dugattyúrúd átmérője: | 70 mm |
| Hidraulikus henger löket: | 500 mm |
| Súly: | 29,6 kg |
MÉRETEK

| Kód | MONO HIDRAULIKUS HENGER | D (henger löket) | E |
| mm | |||
| 14472 | 80/70-100 | 100 | 309 → 409 |
| 14473 | 80/70-150 | 150 | 359 → 509 |
| 14474 | 80/70-200 | 200 | 409 → 609 |
| 14475 | 80/70-250 | 250 | 459 → 709 |
| 14476 | 80/70-300 | 300 | 509 → 809 |
| 14477 | 80/70-350 | 350 | 559 → 909 |
| 14478 | 80/70-400 | 400 | 609 → 1009 |
| 14479 | 80/70-450 | 450 | 659 → 1109 |
| 14480 | 80/70-500 | 500 | 709 → 1209 |
| 14481 | 80/70-550 | 550 | 759 → 1309 |
| 14482 | 80/70-600 | 600 | 809 → 1409 |
| 14483 | 80/70-700 | 700 | 909 → 1609 |
| 14484 | 80/70-800 | 800 | 1009 → 1809 |
| 14485 | 80/70-900 | 900 | 1109 → 2009 |
| 14486 | 80/70-1000 | 1000 | 1209 → 2209 |
MONO Hidraulikus Hengerek
Egy hidraulikus henger a hidraulikus energiát alakítja át lineáris erővé és ezáltal mozgássá. Működésük Pascal törvényén alapul, és a zárt közeg - olaj - nyomása által kifejtett erőt használják. Amikor a hidraulikus folyadék a henger egyik oldalára jut, az a dugattyút tolja, lineáris mozgást létrehozva.
MONO hidraulikus hengereink megbízható erőt képviselnek egy irányban.
Az egyműködésű hidraulikus hengereket úgy tervezték, hogy az egyik irányban megbízható és szabályozott erőt biztosítsanak – ideálisak emeléshez, préseléshez, döntéshez vagy szorításhoz, ahol a dugattyúrúdot a gravitáció vagy külső erő visszahúzza eredeti helyzetébe.
Fő jellemzők:
- Egyszerű és robusztus kivitel
- Automatikus visszahúzás külső erő vagy gravitáció által
- Alacsony karbantartási költségek és hosszú élettartam
- Különböző lökethosszakban, dugattyú- vagy rúdaméretekben elérhető
Az egyműködésű hidraulikus hengereket különféle iparágakban alkalmazzák, beleértve a mezőgazdaságot, gépészetet, építőipart, hajógyártást, energiát, élelmiszeripart és az autóipart.





