Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 70/60-200
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra paplašināšanas spēks (250 bāri): | 7,07 tonnas |
| Cilindra paplašināšanas spēks (180 bāri): | 5,09 tonnas |
| Virzuļa iekšējais diametrs: | 70 mm |
| Virzuļa stieņa diametrs: | 60 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 200 mm |
| Svars: | 12,4 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14457 | 70/60-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14458 | 70/60-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14459 | 70/60-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14460 | 70/60-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14461 | 70/60-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14462 | 70/60-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14463 | 70/60-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14464 | 70/60-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14465 | 70/60-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14466 | 70/60-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14467 | 70/60-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14468 | 70/60-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14469 | 70/60-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14470 | 70/60-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14471 | 70/60-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārveido hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un no tā izrietošā kustībā. Tie darbojas pēc Paskāla likuma un izmanto spēku, ko rada ierobežotas šķidruma – eļļas – spiediens. Kad hidrauliskā šķidruma spiediens tiek pumpēts uz vienu cilindra pusi, tas virza virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri nodrošina uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienas darbības hidrauliskie cilindri ir paredzēti, lai nodrošinātu drošu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti pacelšanai, presēšanai, nolīdzināšanai vai skavošanai, kur svara spēks vai ārējs spēks atgriež stieni sākotnējā pozīcijā.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atsaukšanās, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas apkopes izmaksas un ilgs ekspluatācijas mūžs
- Pieejami dažāda gājiena garuma un virzuļa vai stieņa diametra modeļi
Vienas darbības hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, celtniecībā, kuģu būvniecībā, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu industrijā.





