Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 70/60-250
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 7,07 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 5,09 tonnas |
| Virzulenes iekšējais diametrs: | 70 mm |
| Stienīša diametrs: | 60 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 250 mm |
| Svars: | 14 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14457 | 70/60-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14458 | 70/60-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14459 | 70/60-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14460 | 70/60-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14461 | 70/60-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14462 | 70/60-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14463 | 70/60-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14464 | 70/60-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14465 | 70/60-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14466 | 70/60-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14467 | 70/60-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14468 | 70/60-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14469 | 70/60-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14470 | 70/60-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14471 | 70/60-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cylindrs pārvērš hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un tam sekojošā kustībā. Tie darbojas, pamatojoties uz Paskāla likumu un izmanto spēku, ko rada ierobežotas vielas – eļļas – spiediens. Kad hidrauliskā šķidruma sūknis tiek piegādāts uz cilindram vienu pusi, tas spiež virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri apzīmē uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienas darbības hidrauliskie cilindri ir izstrādāti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti pacelšanai, spiešanai, slīpšanai vai pielipšanai, kur smaguma spēks vai ārējā spēka ietekme atgriež stieni sākotnējā pozīcijā.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atsūkšanās, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas apkopes izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādos gājiena garumos un virzuļa vai stienīša diametros
Vienas darbības hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, būvniecībā, kuģubūvē, enerģijas nozarē, pārtikas rūpniecībā un automobiļu ražošanā.





