Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 70/60-150
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 7,07 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 5,09 tonnas |
| Stienīša iekšējais diametrs: | 70 mm |
| Pistona stieņa diametrs: | 60 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 150 mm |
| Svars: | 10,8 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14457 | 70/60-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14458 | 70/60-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14459 | 70/60-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14460 | 70/60-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14461 | 70/60-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14462 | 70/60-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14463 | 70/60-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14464 | 70/60-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14465 | 70/60-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14466 | 70/60-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14467 | 70/60-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14468 | 70/60-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14469 | 70/60-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14470 | 70/60-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14471 | 70/60-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārveido hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un radītajā kustībā. Tie darbojas, balstoties uz Paskāla likumu un izmantojot spēku, ko rada nosprostotā šķidruma - eļļas - spiediens. Kad hidrauliskais šķidrums tiek sūknēts uz vienu cilindra pusi, tas virza pistonu, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri atspoguļo uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienpusējie hidrauliskie cilindri ir veidoti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti pacelšanai, presēšanai, noliekšanai vai aizspiedšanai, kur stieņa atgriešanos sākotnējā pozīcijā nodrošina gravitācija vai ārēja spēka ietekme.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atkāpšanās, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas apkopes izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādi gājiena garumi un pistona vai stieņa diametri
Vienpusējie hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehānikā, būvniecībā, kuģubūvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu rūpniecībā.





