Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 70/60-300
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra paplašināšanas spēks (250 bāri): | 7,07 tonnas |
| Cilindra paplašināšanas spēks (180 bāri): | 5,09 tonnas |
| Virzulis iekšējais diametrs: | 70 mm |
| Virzuļa stieņa diametrs: | 60 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 300 mm |
| Svars: | 15,6 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14457 | 70/60-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14458 | 70/60-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14459 | 70/60-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14460 | 70/60-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14461 | 70/60-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14462 | 70/60-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14463 | 70/60-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14464 | 70/60-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14465 | 70/60-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14466 | 70/60-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14467 | 70/60-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14468 | 70/60-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14469 | 70/60-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14470 | 70/60-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14471 | 70/60-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārvērš hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un radītajā kustībā. Tie darbojas, balstoties uz Paskāla likumu un izmanto spēku, ko rada aizvērta šķidruma – eļļas – spiediens. Kad hidrauliskā šķidruma spiediens tiek piemērots vienai cilindra pusei, tas bīda virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri sniedz uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienvirziena hidrauliskie cilindri ir izstrādāti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti pacelšanai, spiešanai, slīpēšanai vai skavēšanai, kur stienis tiek atgriezts sākotnējā stāvoklī gravitācijas vai ārēja spēka ietekmē.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un robusta konstrukcija
- Automātiska atvilkšana, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas uzturēšanas izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādi gājiena garumi un virzuļa vai stieņa diametri
Vienvirziena hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, celtniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un auto rūpniecībā.





