Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 70/60-450
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra paplašināšanās spēks (250 bāri): | 7,07 tonnas |
| Cilindra paplašināšanās spēks (180 bāri): | 5,09 tonnas |
| Stienīša iekšējais diametrs: | 70 mm |
| Stienīša diametrs: | 60 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 450 mm |
| Svars: | 20,3 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14457 | 70/60-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14458 | 70/60-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14459 | 70/60-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14460 | 70/60-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14461 | 70/60-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14462 | 70/60-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14463 | 70/60-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14464 | 70/60-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14465 | 70/60-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14466 | 70/60-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14467 | 70/60-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14468 | 70/60-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14469 | 70/60-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14470 | 70/60-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14471 | 70/60-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārveido hidraulisko enerģiju lineārajā spēkā un rezultējošajā kustībā. Tie darbojas atbilstoši Paskāla likumam un izmanto spēku, ko rada ierobežota šķidruma – eļļas – spiediens. Kad hidrauliskā eļļa tiek pumpēta uz viena cilindra puses, tā spiež virzuļa stieni, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri nodrošina uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienas darbības hidrauliskie cilindri ir izstrādāti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti pacelšanai, spiešanai, novirzīšanai vai saspiešanai, kur stienis atgriežas sākotnējā pozīcijā gravitācijas vai ārējas spēka ietekmē.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atgriešanās, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas uzturēšanas izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādi gājiena garumi un virzuļa vai stieņa diametri
Vienas darbības hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehānikā, būvniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu ražošanā.





