Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 70/60-500
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra spēks (250 bāri): | 7,07 tonnas |
| Cilindra spēks (180 bāri): | 5,09 tonnas |
| Virzuļa iekšējais diametrs: | 70 mm |
| Virzuļa stieņa diametrs: | 60 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 500 mm |
| Svars: | 21,8 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14457 | 70/60-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14458 | 70/60-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14459 | 70/60-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14460 | 70/60-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14461 | 70/60-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14462 | 70/60-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14463 | 70/60-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14464 | 70/60-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14465 | 70/60-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14466 | 70/60-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14467 | 70/60-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14468 | 70/60-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14469 | 70/60-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14470 | 70/60-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14471 | 70/60-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārvērš hidraulisko enerģiju par lineāru spēku un atbilstošu kustību. Tie darbojas, balstoties uz Paskāla likumu un izmanto spēku, kas radies ierobežotas šķidruma – eļļas – spiediena dēļ. Kad hidrauliskā šķidruma spiediens tiek pielietots cilindram no vienas puses, tas bīda virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri pārstāv uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienpuses darbības hidrauliskie cilindri ir izstrādāti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti pacelšanai, spiešanai, nolokšanai vai satvēršanai, kur virzulis tiek atgriezts sākotnējā stāvoklī ar gravitācijas vai ārēju spēku palīdzību.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atgriešana, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas uzturēšanas izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādi gājiena garumi un virzuļa vai stieņa diametri
Vienpuses darbības hidrauliskie cilindri tiek plaši izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, būvniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu industrijā.





