Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 70/60-700
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 7,07 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 5,09 tonnas |
| Stieņa iekšējais diametrs: | 70 mm |
| Stieņa diametrs: | 60 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 700 mm |
| Svars: | 26,6 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14457 | 70/60-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14458 | 70/60-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14459 | 70/60-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14460 | 70/60-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14461 | 70/60-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14462 | 70/60-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14463 | 70/60-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14464 | 70/60-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14465 | 70/60-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14466 | 70/60-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14467 | 70/60-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14468 | 70/60-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14469 | 70/60-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14470 | 70/60-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14471 | 70/60-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārvērš hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un tam sekojošā kustībā. Tie darbojas, balstoties uz Paskāla likumu, un izmanto spēku, ko rada slēgta šķidruma spiediens - eļļa. Kad hidrauliskais šķidrums tiek iesūknēts vienā cilindra pusē, tas virza virzuļa kustību, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri nodrošina uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienvirziena hidrauliskie cilindri ir paredzēti, lai sniegtu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti celšanai, spiešanai, slīpēšanai vai satvēršanai, kur stienis tiek atgriezts sākotnējā pozīcijā gravitācijas vai ārējās spēka ietekmē.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atgriešanās, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas uzturēšanas izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādi gājieni un virzuļa vai stieņa diametri
Vienvirziena hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehānikā, celtniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu industrijā.





