Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 70/60-800
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 7,07 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 5,09 tonnas |
| Virzuļa iekšējais diametrs: | 70 mm |
| Virzuļa stienīša diametrs: | 60 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 800 mm |
| Svars: | 28,1 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14457 | 70/60-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14458 | 70/60-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14459 | 70/60-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14460 | 70/60-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14461 | 70/60-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14462 | 70/60-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14463 | 70/60-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14464 | 70/60-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14465 | 70/60-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14466 | 70/60-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14467 | 70/60-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14468 | 70/60-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14469 | 70/60-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14470 | 70/60-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14471 | 70/60-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārvērš hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un rezultējošā kustībā. Tie darbojas saskaņā ar Paskāla likumu un izmanto spēku, ko rada slēgtas šķidruma - eļļas - spiediens. Kad hidrauliskais šķidrums tiek pumpēts uz vienu cilindra pusi, tas spiež virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri piedāvā uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienpusējā darbībā strādājošie hidrauliskie cilindri ir paredzēti uzticama un kontrolēta spēka nodrošināšanai vienā virzienā – ideāli piemēroti celšanai, spiešanai, noliekšanai vai satvēršanai, kur gravitācija vai ārēja spēka iedarbība atgriež stieni sākotnējā stāvoklī.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un robusta konstrukcija
- Automātiska atsākšanās, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas uzturēšanas izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādi gājiena garumi un virzuļa vai stienīša diametri
Vienpusējā darbībā strādājošie hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, celtniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu nozarē.





