Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 70/60-900
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maksimālais spiediens: | 250 bāri |
| Maksimālais ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 7,07 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 5,09 tonnas |
| Pistona iekšējais diametrs: | 70 mm |
| Pistona stienim diametrs: | 60 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 900 mm |
| Svars: | 29,7 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14457 | 70/60-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14458 | 70/60-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14459 | 70/60-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14460 | 70/60-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14461 | 70/60-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14462 | 70/60-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14463 | 70/60-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14464 | 70/60-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14465 | 70/60-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14466 | 70/60-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14467 | 70/60-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14468 | 70/60-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14469 | 70/60-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14470 | 70/60-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14471 | 70/60-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hidrauliskie cilindra MONO
Hidrauliskais cilindrs pārveido hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un tam sekojošā kustībā. Tie darbojas, balstoties uz Pasca likumu, un izmanto spēku, ko rada ierobežotas šķidruma spiediens – eļļa. Kad hidrauliskā šķidruma padeve notiek uz vienu cilindra pusi, tas izstumj pistonu, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri pārstāv uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienvirziena hidrauliskie cilindri ir izstrādāti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti celšanai, spiešanai, noliekšanai vai satvēršanai, kur gravitācija vai ārējais spēks atgriež stieni sākotnējā stāvoklī.
Galvenās funkcijas:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atsaiste, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas apkopes izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādi gājiena garumi un pistona vai stieņa diametri
Vienvirziena hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, būvniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu rūpniecībā.





