Nieuwe artikelen
HYDRAULISCHE CILINDER MONO 50/40-550
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Retour of ruilen: | 14 dagen |
| Garantie: | 2 jaar |
| Max. druk: | 250 bar |
| Max. snelheid: | 0,5 m/s |
| Cylinder uitschuifkracht (250 bar): | 3,14 ton |
| Cylinder uitschuifkracht (180 bar): | 2,26 ton |
| Zuiger binnendiameter: | 50 mm |
| Zuigerstangdiameter: | 40 mm |
| Slag van hydraulische cilinder: | 550 mm |
| Gewicht: | 11,6 kg |
AFMETINGEN

| Code | Cilinder | D (slag) | E |
| mm | |||
| 14427 | 50/40-100 | 100 | 230 → 330 |
| 14428 | 50/40-150 | 150 | 280 → 430 |
| 14429 | 50/40-200 | 200 | 330 → 530 |
| 14430 | 50/40-250 | 250 | 380 → 630 |
| 14431 | 50/40-300 | 300 | 430 → 730 |
| 14432 | 50/40-350 | 350 | 480 → 830 |
| 14433 | 50/40-400 | 400 | 530 → 930 |
| 14434 | 50/40-450 | 450 | 580 → 1030 |
| 14435 | 50/40-500 | 500 | 630 → 1130 |
| 14436 | 50/40-550 | 550 | 680 → 1230 |
| 14437 | 50/40-600 | 600 | 730 → 1330 |
| 14438 | 50/40-700 | 700 | 830 → 1530 |
| 14439 | 50/40-800 | 800 | 930 → 1730 |
| 14440 | 50/40-900 | 900 | 1030 → 1930 |
| 14441 | 50/40-1000 | 1000 | 1130 → 2130 |
Hydraulische Cilinders MONO
Een hydraulische cilinder zet hydraulische energie om in lineaire kracht en de daarmee samenhangende beweging. Ze werken op basis van de wet van Pascal en maken gebruik van de kracht die wordt gegenereerd door de druk van een ingesloten vloeistof – olie. Wanneer hydraulische vloeistof aan één zijde van de cilinder wordt gepompt, duwt dit de zuiger en ontstaat er een lineaire beweging.
Onze MONO hydraulische cilinders bieden betrouwbare kracht in één richting.
Enkelwerkende hydraulische cilinders zijn ontworpen om betrouwbare en gecontroleerde kracht in één richting te leveren – ideaal voor tillen, persen, kantelen of klemmen, waarbij zwaartekracht of een externe kracht de stang terugbrengt naar de oorspronkelijke positie.
Belangrijkste kenmerken:
- Eenvoudige en robuuste constructie
- Automatisch intrekken met behulp van externe kracht of zwaartekracht
- Laag onderhoud en lange levensduur
- Verkrijgbaar in verschillende slagen en diameters van zuiger of stang
Enkelwerkende hydraulische cilinders worden gebruikt in diverse industrieën, waaronder de landbouw, werktuigbouwkunde, bouw, scheepsbouw, energie, voedingsindustrie en de auto-industrie.





