    FREKVENSOMFORMER - INVERTER 3Fase 15kW GD20-015G-4-EU
    FREKVENSOMFORMER-INVERTER 3FAS 15KW GD20-015G-4-EU
    Kode:
    13999
    OEM:
    Skattesats
    22 %
    Pris uten MVA:
    Pris med MVA:
    Ref:
    1
    LEGG I HANDLEKURV
    Beskrivelse:
    Frekvensomformerne fra vårt tilbud kan være enfase (230V) eller trefase (400V), de er svært pålitelige og raffinerte. Med funksjonene eller programmene som frekvensomformeren tilbyr, kan vi også reversere rotasjonsretningen. Kabinettet til frekvensomformeren har forhåndsforberedte hull for installasjon og inneholder aktiv kjøling med en vifte. Frekvensomformeren gir oss en skjerm gjennom hvilken vi får, legger inn og setter driftsdata, som styres av knapper på kontrollpanelet selv.
    I vårt tilbud har vi frekvensomformere fra 0.75kW. GD20 frekvensomformerne er kontrollert eller har vektorkontroll. Dette betyr at de er mer presise og opprettholder frekvens og omdreininger svært nøyaktig med minimale svingninger.
    Leverandør:
    Polen
    Retur eller bytte:
    14 dager
    Produktvekt:
    6.60 kg
    Garanti:
    6 måneder
    kraft:
    15 kW