Nové položky
SADA PREVODOVIEK S BEZPEČNOSTNÝM SYSTÉMOM 1:1,44 (27HP-20kW) PRE ROZHADZOVAČ HNOJA L:800 - ALU
| Technické informácie | |
| Dodávateľ: | Poľsko |
| Vrátenie alebo výmena: | 14 dní |
| Záruka: | 6 mesiacov |
| Hmotnosť produktu: | 17 kg |
| Prevodový pomer: | 1:1,44 |
| Vstupná rýchlosť: | 540 ot./min |
| Výstupná rýchlosť: | 777 ot./min |
| Výstupný krútiaci moment: | 240 Nm |
| Nosnosť: | 27 HP (20 kW) |
| Vstupný hriadeľ: | 1 3/8" Z6 (DIN 9611) |
| Výstupný hriadeľ: | 2x 25 mm hriadeľ |
| Materiál: | Hliník |
| Mazací prostriedok: | EP 90 prevodový olej (0,75 L) |
| Vzdialenosť medzi prevodovkami: | 800 mm |

Popis
Vysokokvalitná sada prevodoviek pre rozmetadlá hnojív s prevodovým pomerom 1:1,44, vhodná pre poľnohospodárske stroje do 27 HP (20 kW). Prevodovky sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníka, čo znižuje hmotnosť systému pri zachovaní vysokej pevnosti a spoľahlivej prevádzky aj v náročných prevádzkových podmienkach.
Sada obsahuje centrálnu prevodovku a dve bočné prevodovky spojené pomocou hriadeľov. Vzdialenosť medzi ich osami je 800 mm. Integrovaný bezpečnostný systém poskytuje dodatočnú ochranu komponentov prevodového ústrojenstva pred preťažením a poškodením počas prevádzky.
Hlavné výhody:
- ľahká a odolná hliníková konštrukcia,
- prevodový pomer 1:1,44,
- vhodné pre rozmetadlá hnojív a iné poľnohospodárske stroje,
- pre pohonné systémy traktorov do 27 HP (20 kW),
- integrovaný bezpečnostný systém na ochranu prevodového ústrojenstva,
- spoľahlivá a hladká prevádzka,
- nižšia hmotnosť v porovnaní s liatinovými verziami.
Sada je vhodná na montáž na rôzne modely rozmetadiel hnojív a iné aplikácie, ktoré vyžadujú spoľahlivý prenos výkonu a dodatočnú ochranu prevodového ústrojenstva.








