Nové položky
SADA PREVODOVIEK 1:1,3 (27HP-20kW) PRE ROZHADZOVAČ HNOJA L:450 - ALU
Kód
13917
OEM
9990000153213
Sadzba dane
22 %
Cena bez DPH:
274,59 EUR
Cena s DPH
335,00 EUR
Ref:
3
| Technické informácie | |
| Dodávateľ: | Poľsko |
| Vrátenie alebo výmena: | 14 dní |
| Záruka: | 6 mesiacov |
| Hmotnosť produktu: | 22,1 kg |
| Prevádzkový pomer: | 1:1,3 |
| Vstupná rýchlosť: | 540 ot./min |
| Výstupná rýchlosť: | 702 ot./min |
| Výstupný krútiaci moment: | 240 Nm |
| Zaťaženie: | 27 HP (20 kW) |
| Vstupný hriadeľ: | 1 3/8" Z6 (DIN 9611) |
| Výstupný hriadeľ: | 2x 25 mm hriadeľ |
| Materiál: | Hliník |
| Mazací prostriedok: | Olej do prevodovky (0,75 L) |
| Vzdialenosť medzi prevodovkami: | 450 mm |

Popis
Vysoko kvalitná sada prevodoviek pre rozmetadlá hnojív s prevodovým pomerom 1:1,3, vhodná pre poľnohospodárske stroje do 27 HP (20 kW). Prevodovky sú vyrobené z kvalitného hliníka, čo zabezpečuje nižšiu hmotnosť systému pri zachovaní vysokej pevnosti a spoľahlivej prevádzky aj v náročných pracovných podmienkach.
Sada obsahuje centrálnu prevodovku a dve bočné prevodovky spojené hriadeľmi. Vzdialenosť medzi ich osami je 450 mm.
Hlavné výhody:
- ľahká a odolná hliníková konštrukcia,
- prevodový pomer 1:1,3,
- vhodné pre rozmetadlá hnojív a iné poľnohospodárske stroje,
- pre pohonné systémy traktorov do 27 HP (20 kW),
- spoľahlivá a hladká prevádzka,
- nižšia hmotnosť v porovnaní s liatinovými verziami.






