Uudet tuotteet
HYDRAULINEN PUMPPU KOKOELMA GR.2 + SÄHKÖMOOTTORI 24V 4.5KW = 10CC - 20LIT
Tuotekoodi:
100730
OEM:
9990000080502
Verokanta
22 %
Hinta ilman ALV:tä:
536,89 EUR
Hinta ALV:n kanssa:
655,00 EUR
Ref:
14
| Tekniset tiedot | |
| Toimittaja: | Turkki |
| Moottorin teho: | 4,5 kW |
| Pumpun tuotto: | 10 cc |
| Aggregaatin virtaus: | 20 l/min |
| Max. paine: | 110 bar |
| Palautus tai vaihto: | 14 päivää |
| Nopeus: | 2000 rpm |
| Tuotteen paino: | 19,90 kg |
| Jännite: | 24 V |
Kuvaus:
Hydrauliikkayksikkö toimii hydraulipiirin käyttövoimana. Suunniteltu erilaisiin käyttökohteisiin, kuten kippiperävaunuihin.






